creative state
creative state
creative state

Creative States

Мережа висококласних бізнес-просторів з повним спектром операційних сервісів і унікальним ком'юніті

Ми цінуємо ваше партнерство

Унікальні робочі простори, гнучка структура угод і партнер з комерційної нерухомості, якому брокери й агенти можуть довіряти. Ми пропонуємо чималі стимули для клієнтів, які успішно укладуть контракт і залишаться в наших офісах.

Ми цінуємо ваше партнерство

Creative States — швидкозростаюча мережа гнучких робочих просторів преміум-класу з повним спектром операційних послуг.

Ми ламаємо стереотипи комерційної оренди та пропонуємо висококласні гнучкі персональні кабінети, обладнані всім необхідним для ефективної роботи.

Ми укладаємо прямі договори оренди з орендодавцями, власниками комерційної нерухомості та забудовниками, що дозволяє їм залучати бізнес різного розміру, включаючи підприємства та менших орендарів, без додаткових зусиль і мінімального ризику, позбавляє від клопоту з управлінням гнучкими та короткостроковими договорами оренди.

Чому Creative States?

  • Революційні робочі простори

    Creative States створили унікальні робочі простори, де висока гнучкість і якість послуг поєднуються з неординарним дизайном і гостинною атмосферою. Виробники, творці, інноватори збираються на наших локаціях, щоб зробити прорив разом з нами.

  • Ком’юніті та нетворкінг

    Creative States налічує понад 1500 резидентів, які працюють у сферах від IT, бізнесу, фінансів, медіа до соціально значущих некомерційних проектів. Спілкуйтеся з однодумцями та станьте частиною чогось більшого!

  • Велика гнучкість і відповідність вашим потребам

    Ми подбали про все і навіть більше. Просто заїдьте, і ми візьмемо на себе всю операційні клопоти. Якщо у вас є особливий запит, як-от перепланування офісу чи збільшення простору – без проблем, ми готові!

Будь ласка, заповніть форму, щоб дізнатися більше.Більше про Creative States

Контакти

Введіть тут