creative state
creative state
creative state

Creative States

Premium, flexible workspaces with a full range of operational services and unique community

+38 044 334 4080

Загальне

Шановні резиденти,
Ми створили Creative States House Rules (далі — CS House Rules), пам’ятаючи про вашу безпеку та комфортне перебування. Дотримання CS House Rules є обов’язковим для всіх резидентів Creative States.

Загалом ми очікуємо, що ви не виконуватиме жодних дій, які з обґрунтованою ймовірністю можуть зашкодити нам, нашим працівникам чи агентам, іншим резидентам, будь-яким гостям чи іншим третім сторонам, а також домашнім тваринам чи власності будь-кого з попередньо перелічених.

Ком’юніті менеджери

Наші спеціалізовані ком’юніті менеджери закріплюються за кожним резидентом і є єдиною контактною точкою для вас, координуючи будь-які запити та/або проблеми, які у вас можуть виникнути.

Якщо у вас є певний запит, як-от виставлення рахунків або придбання додаткових послуг, ви завжди можете зв’язатися напряму з членами нашої команди служби підтримки.

Якщо ви не впевнені, з ким вам слід поговорити, будь ласка, зверніться до свого спеціального менеджера спільноти, і вас негайно познайомлять із відповідним спеціалістом.

Gulliver
+38 044 334 4080

Arsenal 2
+38 044 334 4080

Dnipro
+38 056 755 0875

Arsenal
+38 044 334 4080

Senator
+38 044 334 4080

Arsenal 3
+38 044 334 4080

Картка доступу

Кожному Резиденту присвоюється індивідуальна картка доступу. Щоб отримати картку доступу, ви або ваша компанія повинні мати дійсну угоду про резиденство з Creative States із переліком усіх резидентів, які мають право доступу до офісів.

Резидентам із тарифним планом Private Office надається картка доступу, яка містить ім’я та фотографію резидента, пов’язану з авторизованим мешканцем, і цією карткою може користуватися лише особа, ім’я та фотографія якої на ній.

Резидентам тарифного плану Hot Desk надається картка доступу без імені та фото, і цією карткою можуть користуватися лише ті, на кого вона видана.

Оскільки Резидент отримує власну картку доступу, він/вона також може використовувати мобільний додаток як перепустку.

Відвідувачам надаються спеціальні гостьові картки, пов’язані з Компанією та/або Резидентом, які їх запросили, відповідно до правил Гостей і відвідувачів, наведених нижче.

Якщо ви втратили картку доступу, повідомте свого ком’юніті менеджера та/або нашу службу підтримки по телефону або електронною поштою протягом 2 годин, щоб ми заблокували вашу картку та видали нову. Зверніть увагу, що заміна картки доступу стягується за 10 доларів США за картку.

Ми сподіваємося, що цього ніколи не станеться, але якщо ви коли-небудь вирішите припинити своє резиденство в Creative States, обов’язково поверніть свою картку доступу спеціальному ком’юніті менеджеру до 18:00 останнього дня дії Угоди.

Гості та відвідувачі

Ми завжди раді гостям. Щоб відвідування були безпечними, а для інших резидентів – комфортними, просимо дотримуватися кількох правил.

Гості можуть перебувати в Creative States лише з 8:00 до 19:00 у будні дні. У вихідні та святкові дні з 10:00 до 17:00, і тільки за попереднім узгодженням з ком’юніті менеджером, зі списком гостей та орієнтовним часом їх перебування.

Гості можуть прийти в Creative States тільки з карткою гостя, яку можна отримати в холі бізнес-центру після реєстрації в системі управління відвідувачами. Резиденти не повинні використовувати свою картку доступу для пропуску гостей до Creative States. Це серйозне порушення нашої політики безпеки та може бути причиною для тимчасового блокування картки або призвести до припинення вашої Угоди резидентства з Creative States.

Щоб отримати картку доступу, гості повинні зареєструватися в системі керування відвідувачами в пункті реєстрації Creative States на першому поверсі бізнес-центру. Для реєстрації гостю необхідно вказати справжнє ім'я, компанію, категорію відвідувача, вказати Резидента, до якого він йде, сфотографуватися та поставити свій підпис. Наприкінці гість повинен ввести номер картки гостя, який отримав від менеджера. Після реєстрації гостя відповідний Резидент отримає електронний лист/SMS про те, що відвідувач уже прийшов.

Ви також можете надіслати запрошення своєму гостю. Це значно пришвидшить процес реєстрації. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, перегляньте інструкції щодо керування відвідувачами.

Будь ласка, не забувайте, що ваш гість повинен повернути гостьову картку доступу до стійки реєстрації на першому поверсі та вийти з системи. За втрачену картку ми стягуємо з Резидентів 10$.

Аби всі гості мали можливість відвідати своїх Резидентів у Creative States і всім було комфортно.

Для Private Office – у вас є 2-годинний ліміт на день для відвідування кожної особи, кожна додаткова година відвідування коштує 5 доларів США та автоматично виставляється на рахунок відповідного депозиту Резидента.

Для Hot Desk, Fixed Desk – година відвідування коштує 5 доларів США та автоматично виставляється на відповідний депозит Резидента.

Перебуваючи в Creative States, відповідний Резидент несе повну відповідальність за своїх гостей і повинен бути готовий покрити будь-які збитки та пошкодження, понесені гостем, якщо це станеться. Відповідні витрати будуть представлені Резиденту для ознайомлення, а потім вирахувані з гарантійного депозиту.

Майте на увазі, що зустрічі з більш ніж двома людьми потребують кімнати для переговорів.

Поведінка

Ми заохочуємо взаємну повагу, симпатію, довіру та турботу. Creative States – це спільнота креативних, сучасних і ввічливих людей.

Ми віримо, що правильна атмосфера є найважливішою причиною успішного розвитку кожної компанії.

Вітайтесь зі всіма, навіть якщо ви працювали на різних сторонах Creative States і не мали нагоди зустрітися раніше. Поділіться своїм досвідом, контактами та ідеями — це частина культури Creative States.

Забороняється виявляти неповагу до поглядів інших людей, раси, статі, політичних, релігійних, культурних переконань; застосовувати насильство та створювати перешкоди у здійсненні іншими особами своїх прав та законних інтересів.

Категорично заборонено переманювати співробітників інших Резидентів Creative States. Резидент, якому завдано збитків від переманювання працівника, має право повідомити про цей факт. Creative States, у свою чергу, блокує доступ на територію Creative States переманеному співробітнику. Заборона доступу залишається в силі до врегулювання спору між Резидентами. Заборона знімається лише після отримання згоди потерпілої сторони на допуск працівника, щодо якого виник спір.

Hot Desk

Години роботи:
Понеділок - П'ятниця: 8:00 - 20:00
Субота: 10:00 - 17:00
Неділя: вихідний

Резидент із тарифним планом Hot Desk не має фіксованого столу і може будь-коли змінити стіл у зоні Hot Desk. Картки доступу резидентів для цього тарифу функціонують згідно з графіком вище.

Зверніть увагу, що лаунж зона, яка поєднується з зоною Hot Desk, та зона Open Space може використовуватися у будні та вихідні для проведення різноманітних заходів. Якщо ви хочете працювати під час заходу, наші ком’юніті менеджери допоможуть вам знайти альтернативний стіл на нашій локації.

Зверніть увагу, що системою кондиціонування повітря керує лише персонал Creative States. Якщо температура для вас некомфортна, повідомте про це свого ком’юніті менеджера або зверніться безпосередньо до нашої служби підтримки — ми подбаємо про те, щоб вона була в діапазоні 22–24 °C.

Будь ласка, поважайте своїх колег, слухайте музику в навушниках і поважайте майно та особистий простір сусідів.

Ви можете приймати гостей відповідно до наших правил щодо гостей і відвідувачів, зазначених вище.

Private Office

Графік роботи: 24/7

Creative States готовий адаптувати простір відповідно до ваших вимог, включаючи корпоративний брендинг, декорації, меблі, планування офісу тощо. Частина цього надається безкоштовно, а решту має відшкодувати Резидент.

Зверніть увагу, що Резидент не має права виконувати будь-які оздоблювальні роботи в приватних офісах без попереднього погодження з Creative States.

Звертаємо Вашу увагу, що кожен приватний офіс обладнаний індивідуальним блоком управління кондиціонером, щоб резиденти могли самостійно регулювати температуру. Якщо виникли проблеми з вентиляційною системою, негайно повідомте нашу службу підтримки — ми вирішимо проблему та подбаємо про те, щоб вам було комфортно.

Будь ласка, зверніть увагу, що Резидент повинен надати доступ до свого приватного офісу співробітникам Creative States або узгодженим підрядникам для підтримки ліній постачання Creative States або бізнес-центру, розташованого в такому офісі.

Ви можете приймати гостей відповідно до наших правил щодо гостей і відвідувачів, зазначених вище.

Кімнати для переговорів

Кімнати для переговорів доступні для всіх Резидентів і включені в тарифний план. Ви можете забронювати кімнати для зустрічей за допомогою відповідної веб-програми або рідної програми для смартфона.

Якщо зустріч була скасована або перенесена, вам необхідно скасувати бронювання або змінити дату та час за 2 години до зустрічі. Якщо ви не скасуєте, наша система автоматично стягне з вас плату.

Умови використання кімнат для переговорів залежать від тарифного плану (див. нижче). Мінімальний час, на який можна забронювати кімнату для переговорів, — 1 година — максимум повний день.

Умови використання кімнат для переговорів залежать від планування офісу:

Private Office: 2 години/стіл/місяць будь-якої кімнати для нарад;
Hot Desk: немає вільних годин

Будь-який додатковий час оплачується в розмірі 15 $/год (великі), 10 $/год (середні та малі).

Також у нас є індивідуальна Skype кімната для Skype і телефонних дзвінків, щоб ви могли використовувати їх для цієї мети. Вони зручні для сидіння і можуть прийняти до 2 осіб.

Якщо у вас зустріч із членами вашої команди або відвідувачами тривалістю понад 1 годину, ми наполегливо рекомендуємо використовувати кімнату для переговорів замість Skype кімнати. Skype кімнати призначені лише для дзвінків по телефону і Skype-дзвінків.

Skype кімнати

У нас є спеціальні Skype кімнати для Skype і телефонних дзвінків, щоб ви могли використовувати їх для цієї мети. Вони зручні для сидіння і можуть прийняти до 2 осіб.

Якщо у вас зустріч із членами вашої команди або відвідувачами тривалістю понад 2 годину, ми наполегливо рекомендуємо використовувати кімнату для переговорів замість Skype кімнати. Skype кімнати — це зручні невеликі кімнати, які призначені лише для дзвінків по мобільному та Skype.

Ви можете забронювати кімнати Skype за допомогою відповідної веб-програми або застосунку.

Будь ласка, спостерігайте за часом використання кімнати та збільште час використання Skype кімнати, якщо це необхідно. Якщо ви не забронюєте її в нашому додатку, кімната буде вважатися вільною, а значить будь-хто може вас потурбувати в критичний момент.

Кава-бар та кухня

Кафе-бар у лаунж-зоні доступний для всіх резидентів. Випити ранкової кави чи чашки чаю з печивом – це чудова можливість поспілкуватися з іншими резидентами.

Наші резиденти повинні використовувати окрему кухню для будь-якої домашньої їжі та/або їжі, яка вимагає мікрохвильової печі, щоб запах не поширювався по всій локації. Розміщення місць харчування в інших місцях можливе лише за погодженням з Creative States.

CS зручно розташований поблизу торгового центрів, фуд-кортів та супермаркетів, що забезпечує миттєвий доступ до різноманітних продуктів харчування та виключає тривале зберігання продуктів харчування в офісних приміщеннях/холодильниках.

Будь ласка, не зберігайте їжу в холодильнику надто довго. Ми прибираємо їх щоп’ятниці о 22:00 і викидаємо всі залишки.

Зверніть увагу, що зберігати продукцію без відповідної упаковки заборонено. Також, для уникнення спірних ситуацій щодо можливої крадіжки або ненавмисного використання чужих продуктів харчування, рекомендується на упаковці маркувати власника продукту. Немарковані продукти, залишені на кухні, вважаються спільними.

Звертаємо Вашу увагу, що забороняється залишати неприбраний стіл для їжі. Сміття з харчових продуктів викидають у спеціально відведені місця.

Будь ласка, ставте чашки або посуд у раковину чи поруч. Не кладіть посуд в посудомийну машину - у нас є клінінгові служби, які зроблять це якісно.

Кілька простих порад для вас:

  • Якщо ви спустошуєте, заповніть
  • Якщо ви забруднили, почистіть
  • Якщо відкриваєте, закрийте
  • Якщо ви проливаєте, протріть

Приміщення та устаткування

Просимо використовувати місця загального користування, а також розташовані в них меблі, технічні засоби, обладнання та служби лише за прямим призначенням та відповідно до інструкцій.

Принтери, сканери, холодильники, кавомашини, душові кабіни, системи контролю доступу, кондиціювання повітря, відеоспостереження, Wi-Fi та інше обладнання у нас доступне.

Будь ласка, не переміщуйте меблі та/або обладнання за межі зон загального користування до приватного офісу. Повідомте нас, якщо вам знадобиться ще щось, щоб допомогти вам під час роботи. Хоча ми намагаємося врахувати все, ми робимо все можливе, щоб задовольнити вас, навіть якщо це виходить за рамки стандартних вимог.

Не знаєте, як керувати конкретним обладнанням? Будь ласка, зверніться! Ми завжди допоможемо вам розібратися, як користуватися будь-якою машиною.

Ми дбаємо про вас, тому, будь ласка, дбайливо користуйтеся обладнанням — так воно працюватиме коректно та без затримок.

Резидент не має права використовувати приміщення Creative States в аморальних або незаконних цілях, для проживання чи ночівлі.

При користуванні приміщеннями Резидент зобов’язаний дотримуватись правил пожежної безпеки, санітарних норм і правил, санітарних норм допустимого шуму та інших вимог чинного законодавства та регіональних нормативних актів. Відповідність є об'єктивно необхідна для нормального функціонування Creative States.

Будь ласка, не вимикайте музику в лаунж-зоні та не підключайте власні пристрої до аудіообладнання Creative States. Не соромтеся звертатися до наших ком’юніті менеджерів, якщо ви хочете, щоб Creative States налаштувала списки відтворення.

Вхід до стійки реєстрації обмежується лише командою Creative States. Будь ласка, не заходьте на територію.

Будь ласка, не транспортуйте в ліфтах матеріали та обладнання, в тому числі будівельні. Це може призвести до поломки, пошкодження або забруднення таких ліфтів. Якщо вам потрібен ввіз або вивіз обладнання та фізичних активів із/до Creative States, попросіть свого ком’юніті менеджера організувати це за допомогою будівельного ліфта.

Будь ласка, не проносьте в ліфтах напої та рідини у відкритих контейнерах.

Платні послуги та зручності, а також доступ до платних технічних засобів у зонах загального користування Creative States надаються відповідно до тарифів Creative States та порядку бронювання з використанням необхідних програмних засобів.

Все інше

Зверніть увагу, що бізнес-центр запускає пожежну сигналізацію кілька разів на місяць для перевірки всіх систем.

Палити в Creative States дозволено тільки в спеціально відведених місцях.

Розпивання власних алкогольних напоїв у зонах загального користування Creative States можливе лише з дозволу Creative States.

Використання наркотичних, токсичних і психотропних речовин (а також тих, що вважаються такими) суворо заборонено на всій території Creative States.

Ми не проти розваг і підтримуємо гарний настрій, але якщо ви перебуваєте в стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння, ми попросимо вас покинути Creative States.

Щоп’ятниці, починаючи з 18:00, у лаунжі проводяться Happy Hours. Наш бармен із задоволенням пригостить вас вином і коктейлями, а ком’юніті менеджер скористається нагодою, щоб познайомити вас з іншими резидентами, які є резидентами цієї локації або ж інших.

Ми Kids friendly. У нас є пеленальний столик, дитячий туалет та іграшки. Будь ласка, зверніть увагу, що наразі ми не надаємо дитячу кімнату чи няню.

Ми Pets-friendly. Ваш улюбленець повинен бути спокійним, не повинен заважати іншим резидентам, псувати меблі та стіни. Обов’язково прибирайте після нього самостійно. Завжди будьте поруч зі своїм улюбленцем, а в разі, якщо ви його загубили, негайно повідомляйте про це Creative States. Резидент несе відповідальність за будь-які втрати чи пошкодження, завдані його/її собакою Creative States, іншим Резидентам або Відвідувачам. Крім того, у разі таких втрат або пошкоджень Creative States може заборонити доступ такій тварині та локацію.

Наші резиденти можуть проводити фото/відеозйомку в Creative States і на всій території бізнес-центру тільки після попереднього письмового дозволу Creative States.

Наші резиденти сприяють чистому повітрю. Тому душ, рушник, мило, шампунь у нас безкоштовні.

Будь ласка, поділіться гарною новиною або своїми професійними досягненнями. Не соромтеся зв’язатися зі своїм ком’юніті менеджером, і ми повідомимо спільноту про ваш успіх.

Ніколи не втрачайте шанс підключитися та отримати доступ до нашої інформації та розваг. Дізнайтеся, що нового в Creative States, поділіться своїм досвідом і долучіться до життя спільноти на наших Facebook, YouTube та Instagram.