creative state
creative state
creative state

Creative States

Premium, flexible workspaces with a full range of operational services and unique community

Загальне

Шановний Резидент, ми створили Правила внутрішнього розпорядку Creative States House Rules (далі — CS House Rules) з думкою про твою безпеку та комфортне проживання. Дотримання цих правил є обов'язковим для всіх резидентів Creative States (далі - CS).

Загалом, ми очікуємо, що ви утримуватиметеся від будь-якої діяльності, яка може обґрунтовано порушити, пошкодити або поставити під загрозу CS, наших співробітників, інших Резидентів, гостей або будь-яких інших третіх осіб чи домашніх улюбленців.

Правила внутрішнього розпорядку CS регулюють очікувану поведінку в Просторі CS (офісна будівля, включаючи зони загального користування, приватні кімнати, кімнати для переговорів, кімнати для телефонних конференцій), яких ви повинні дотримуватися під час користування Послугами.

Приймаючи рішення про проживання в CS або починаючи користуватися нерухомим та рухомим майном, а також технічними засобами та послугами, розташованими на території CS, Резиденти або Відвідувачі підтверджують, що вони ознайомилися з House Rules CS, повністю приймають правила та зобов'язуються дотримуватися їх протягом усього часу перебування в CS.

У разі недотримання House Rules, CS має право на власний розсуд обмежити або припинити право певних Резидентів або Відвідувачів на перебування в CS або користування об'єктами та послугами, розташованими в Просторі CS.

Ком’юніті менеджери

Наші менеджери закріплені за кожним Резидентом і є єдиною контактною особою, яка координує будь-які ваші запити та/або проблеми.

Якщо у вас є конкретний запит, наприклад, щодо виставлення рахунку або придбання додаткових послуг, зверніться до свого ком'юніті-менеджера, і вас одразу ж направлять до відповідного спеціаліста.

Arsenal
+38 044 334 4080

Gulliver
+38 044 334 4080

Arsenal 2
+38 044 334 4080

Senator
+38 044 334 4080

Arsenal 3
+38 044 334 4080

Dnipro
+38 056 755 0875

Картка доступу

Кожному Резиденту надається індивідуальна картка доступу. Щоб отримати її, ви або ваша компанія повинні мати чинну Угоду про резидентство з CS.

Резиденти з тарифним планом 'Private Office' отримують персоналізовану картку доступу зі своїм ім'ям та фотографією, якою можуть користуватися лише вони.

Резиденти з тарифним планом 'Hot Desk, Fixed Desk' отримують звичайну картку доступу без імені та фотографії, призначену лише для них.

Резиденти також можуть використовувати мобільний додаток як перепустку.

Відвідувачам надаються спеціальні гостьові картки, які прив'язуються до компанії, що їх запросила, та/або Резидента, відповідно до правил для гостей та відвідувачів.

Якщо ви загубили свою картку доступу, повідомте про це свого ком'юніті-менеджера або нашу службу підтримки протягом 2 годин для блокування та виготовлення нової. Заміна картки доступу коштує 10 USD за звичайну та 20 USD за іменну.

У разі розірвання угоди з CS, поверніть свою картку доступу до 18:00 в останній день дії угоди.

Ми ведемо цілодобове відеоспостереження у загальних зонах простору CS. Всі Резиденти та гості дають згоду на фото- та відеозйомку, аудіозапис протягом усього періоду перебування.

Гості та відвідувачі

Для входу в простір CS гості повинні використовувати гостьову картку. Її можна отримати на рецепції після реєстрації в системі управління відвідувачами.

Під час реєстрації гості повинні вказати свою юридичну назву, компанію, тип відвідувача, вказати резидента, якого вони відвідують, і підписати реєстраційну форму. Після реєстрації гостя відповідний резидент отримає сповіщення на електронну пошту.

Резиденти не повинні використовувати власну картку доступу для пропуску гостей до CS. Це є серйозним порушенням нашої політики безпеки і може призвести до тимчасового блокування картки або припинення вашого перебування в CS.

Резиденти також можуть надіслати запрошення своїм гостям, що прискорює процес реєстрації. Будь ласка, зверніться до інструкції з управління відвідувачами для більш детальної інформації.

Не забудьте, що ваш гість повинен повернути гостьову картку доступу на рецепцію і вийти з системи. За втрачену картку ми стягуємо з Резидентів 10$.

Ми цінуємо вашу співпрацю у дотриманні цих правил, щоб забезпечити приємний досвід для всіх в CS.

Для Резидентів Private Office - ви маєте 2-годинний щоденний ліміт для гостьового візиту на одну особу. Кожна додаткова година відвідування коштує 5 USD і буде автоматично списана з рахунку Резидента.

Для Резидентів Hot Desk, Fixed Desk - година відвідування коштує 5 USD і автоматично списується з рахунку Резидента.

Перебуваючи в CS, Резидент несе повну відповідальність за поведінку та будь-які збитки чи шкоду, заподіяну його гостями, і повинен бути готовим покрити їх.

Будь-ласка, зверніть увагу, що для проведення зустрічей за участю більше двох осіб необхідно використовувати конференц-зал.

Поведінка

Ми заохочуємо взаємну повагу, симпатію, довіру та турботу. Creative States – це спільнота креативних, сучасних і ввічливих людей.

Ми віримо, що правильна атмосфера є найважливішою причиною успішного розвитку кожної компанії.

Вітайтесь зі всіма, навіть якщо ви працювали на різних сторонах Creative States і не мали нагоди зустрітися раніше. Поділіться своїм досвідом, контактами та ідеями — це частина культури Creative States.

Забороняється виявляти неповагу до поглядів інших людей, раси, статі, політичних, релігійних, культурних переконань; застосовувати насильство та створювати перешкоди у здійсненні іншими особами своїх прав та законних інтересів.

Категорично заборонено переманювати співробітників інших Резидентів Creative States. Резидент, якому завдано збитків від переманювання працівника, має право повідомити про цей факт. Creative States, у свою чергу, блокує доступ на територію Creative States переманеному співробітнику. Заборона доступу залишається в силі до врегулювання спору між Резидентами. Заборона знімається лише після отримання згоди потерпілої сторони на допуск працівника, щодо якого виник спір.

HOT DESK & FIXED DESK

Графік роботи:
Понеділок - П'ятниця: 8:00 - 20:00
Субота: 10:00 - 17:00
Неділя: закрито

Для Резидентів з тарифним планом Hot Desk немає закріпленого столу, і вони можуть вільно обирати будь-який вільний стіл у зоні Hot Desk у будь-який час. Картки доступу Резидентів діють згідно з вищезазначеним розкладом.

Зверніть увагу, що зона Lounge, яка об'єднана з зоною Hot Desk, часто використовується для проведення різноманітних заходів. Зазвичай вони проходять з 18:00 до 22:00 у будні дні та з 9:00 до 22:00 у вихідні. Якщо ви хочете працювати під час таких заходів, наші ком'юніті-менеджери допоможуть вам знайти альтернативне робоче місце в нашому офісі.

Резиденти з тарифним планом 'Fixed Desk' мають власний фіксований стіл у загальному офісі. Вони можуть персоналізувати свій стіл та декорувати офіс. Всі модифікації та/або інсталяції повинні здійснюватися під керівництвом CS.

Обмеження для чорно-білого друку на принтерах CS становить 100 сторінок на місяць. Вартість чорно-білого друку/копіювання понад ліміт становить 0,1 (одна десята) долара США за сторінку. Вартість використання кольорового друку/копіювання становить 0,25 (двадцять п'ять сотих) доларів США за сторінку.

Будь ласка, зверніть увагу, що система кондиціонування повітря управляється лише персоналом CS. Якщо температура не є комфортною для вас, будь ласка, повідомте про це ком'юніті-менеджеру - ми відрегулюємо її до діапазону 22С-24С.

Для підтримання робочої атмосфери ми просимо вас слухати музику в навушниках та поважати речі й особистий простір інших Резидентів. Ви також можете приймати гостей, дотримуючись правил, викладених у розділі 'Гості та відвідувачі', згаданому вище.

Private Office

CS готовий адаптувати Простір відповідно до ваших вимог, включаючи корпоративне брендування, декорації, меблі, планування офісу тощо. Вартість внесення зазначених змін узгоджується Резидентом з CS додатково.

Звертаємо Вашу увагу, що Резидент не має права проводити будь-які оздоблювальні роботи в приватних кабінетах без попереднього узгодження з CS.

Звертаємо Вашу увагу, що кожен приватний офіс обладнаний індивідуальним блоком управління кондиціонером, щоб Резиденти могли самостійно регулювати температуру. Якщо у вас виникли проблеми з системою вентиляції, будь ласка, негайно повідомте про це наших ком’юніті-менеджерів. Ми усунемо їх і подбаємо про те, щоб ви почувалися комфортно.

Зверніть увагу, що Резидент зобов'язаний надати доступ до свого Private Office співробітникам CS або координованим підрядникам для обслуговування інженерних мереж CS або бізнес-центру, розташованого в офісі.

Ви можете приймати гостей відповідно до наших правил для гостей та відвідувачів, зазначених вище.

Резиденти погоджуються, що вони несуть повну відповідальність за будь-які збитки або шкоду, заподіяну майну CS. У разі виникнення таких збитків або шкоди, а також в ситуаціях, коли необхідно буде здійснити додаткове прибирання, CS має право виставити рахунок за надання додаткових послуг. Крім того, CS залишає за собою право відмовити в продовженні резиденства в односторонньому порядку.

Кімнати для переговорів

Переговорні кімнати доступні для всіх Резидентів і включені у вартість проживання. Забронювати переговорні кімнати можна за допомогою системи бронювання в мобільному додатку Creative States.

Якщо зустріч була скасована або перенесена, вам потрібно скасувати бронювання або змінити дату та час за 2 години до заброньованого часу. Якщо ви не скасуєте бронювання, наша система автоматично зніме з вас кошти.

Мінімальний час, на який ви можете забронювати переговорну кімнату, - 30 хвилин.

Час на підготовку між бронюваннями — 5 хвилин.

Почати нове бронювання можливо тільки після закінчення поточного.

Умови використання кімнат залежать від вашого тарифного плану: Hot Desk, Fix Desk: немає безкоштовних годин.

Крім того, у нас є окремі кімнати для дзвінків. Вони зручні для сидіння і можуть вмістити до 2 осіб. Однак, якщо у вас запланована зустріч з членами вашої команди або відвідувачами тривалістю понад 2 години, ми наполегливо рекомендуємо використовувати кімнату для переговорів, а не Skype-кімнату. Skype-кімнати призначені лише для дзвінків.

Будь ласка, зверніть увагу, що в переговорних кімнатах CS заборонено вживати їжу та алкогольні напої.

Skype кімнати

У нас є спеціальні кімнати для дзвінків, щоб ви могли використовувати їх для цієї мети. Вони зручні для сидіння і можуть вмістити до 2 осіб.

Якщо у вас запланована зустріч з членами вашої команди або відвідувачами тривалістю понад 2 години, ми наполегливо рекомендуємо використовувати кімнату для переговорів замість Skype-кімнати. Skype-кімнати - це зручні невеликі кімнати, призначені лише для дзвінків по мобільному телефону та Skype.

Ви можете забронювати Skype-кімнати за допомогою системи бронювання в мобільному додатку Creative States.

Будь ласка, слідкуйте за понаднормовим часом користування кімнатою та збільшуйте час використання Skype Rooms, якщо це необхідно.

Час на підготовку між бронюваннями — 5 хвилин.

Почати нове бронювання можливо тільки після закінчення поточного.

Якщо ви не забронюєте кімнату в нашому додатку, вона вважатиметься вільною, а це означає, що будь-хто може потурбувати вас у критичний момент.

Кава-бар та кухня

Coffee Point у лаунж-зоні доступна для всіх Резидентів. Ранкова кава або чашка чаю з печивом після обіду - чудова можливість поспілкуватися з іншими Резидентами.

Для приготування домашньої їжі та/або їжі, яка потребує мікрохвильової печі, наші Резиденти повинні використовувати окрему кухню, щоб запах не поширювався по всьому закладу. Облаштування місць харчування в інших приміщеннях можливе лише за погодженням з адміністрацією CS.

CS зручно розташований поруч з торговим центром, фуд-кортом та супермаркетом, що забезпечує негайний доступ до різноманітних продуктів харчування та позбавляє необхідності довготривалого зберігання запасів їжі в офісних приміщеннях/холодильниках.

Будь ласка, не зберігайте їжу в холодильниках занадто довго. Ми прибираємо холодильники щосуботи після 17:00 і утилізуємо всі залишки.

Будь ласка, пам'ятайте, що заборонено зберігати продукти без відповідного пакування. Також для уникнення спірних ситуацій щодо можливої крадіжки або ненавмисного використання чужих продуктів, рекомендується маркувати упаковку, що ідентифікує власника їжі. Немаркована їжа, залишена в кухонних приміщеннях, вважається спільною.

Будь ласка, пам'ятайте, що заборонено залишати місце харчування неприбраним. Сміття від з'їденої їжі слід викидати у спеціально відведені для цього місця.

Будь ласка, не мийте чашки та/або тарілки, не кидайте їх у раковину або поруч з нею - у нас є клінінгові служби, які зроблять це якісно.

  • Якщо ви спустошуєте, заповніть
  • Якщо ви забруднили, почистіть
  • Якщо відкриваєте, закрийте
  • Якщо ви проливаєте, протріть

Приміщення та устаткування

Будь ласка, використовуйте місця загального користування, меблі, технічні засоби та обладнання відповідно до їх призначення та інструкцій.

Для вашої зручності в CS ми надаємо принтери, сканери, холодильники, кавомашини, душові кабіни, системи контролю доступу, кондиціонування, відеоспостереження, Wi-Fi та інше обладнання.

Будь ласка, не переміщуйте меблі чи обладнання із загальних зон до приватних кабінетів. Якщо вам потрібна додаткова допомога або у вас є особливі потреби, що виходять за рамки стандартних вимог, будь ласка, повідомте нас, і ми зробимо все можливе, щоб задовольнити ваші потреби.

Не знаєте, як користуватися певним обладнанням? Будь ласка, запитуйте! Ми завжди готові вам допомогти.

Ми дбаємо про вас, тому, будь ласка, користуйтеся обладнанням дбайливо - так воно буде працювати коректно і без затримок.

Резидент не повинен використовувати приміщення КЦ в аморальних, незаконних цілях або для ночівлі.

При використанні приміщень Резидент зобов'язаний дотримуватися правил пожежної безпеки, санітарних норм і правил, санітарних норм допустимого шуму та інших вимог чинного законодавства та регіональних нормативних актів.

Будь ласка, не вимикайте музику у лаунж-зоні та не підключайте власні пристрої до аудіообладнання CS.

Якщо ви хочете залишити коментар чи рекомендацію щодо плейлистів, звертайтеся до наших ком'юніті-менеджерів.

Вхід на рецепцію відкритий лише для команди CS. Будь ласка, не входьте в цю зону.

Будь ласка, не перевозьте в ліфтах матеріали та обладнання, в тому числі будівельні матеріали. Це може призвести до поломки, пошкодження або забруднення ліфтів. Якщо вам потрібно ввезти або вивезти обладнання та матеріальні цінності з/до CS, попросіть вашого ком’юніті-менеджера спільноти організувати це.

Будь ласка, не носіть у ліфтах напої та рідини у відкритій тарі.

Доступ до Послуг та об'єктів, а також технічного обладнання в місцях загального користування Простору CS надається відповідно до тарифного плану CS та процедури бронювання з використанням необхідних програмних засобів.

Все інше

Зверніть увагу, що кілька разів на місяць бізнес-центр запускає пожежну сигналізацію для перевірки всіх систем.

Розпивання власних алкогольних напоїв у місцях загального користування CS можливе лише з дозволу адміністрації CS.

Вживання наркотичних, токсичних і психотропних речовин (а також речовин, прирівняних до них) у просторі CS суворо заборонено.

Ми не проти розваг і підтримуємо гарний настрій, але якщо ви перебуваєте в стані алкогольного чи наркотичного сп'яніння, просимо вас покинути простір CS.

Щоп'ятниці, починаючи з 18:00, у лаунж-зоні ми проводимо івент "Happy Hours". Наші бармени із задоволенням пригостять вас вином та коктейлями, а ком'юніті-менеджер скористається нагодою познайомити вас з іншими Резидентами, що мешкають у тому ж або іншому приміщенні.

Ми дружні до дітей. На території CS є такі зручності: пеленальний столик для немовлят, туалет для дітей та дитяча кімната для переговорів.

Зверніть увагу, що наразі ми не надаємо дитячу кімнату або послуги няні.

Ми дозволяємо розміщення з домашніми тваринами. Ваш домашній улюбленець повинен бути спокійним, не заважати іншим мешканцям, не пошкоджувати меблі та стіни. Переконайтеся, що ви прибираєте за домашніми тваринами самостійно. Завжди будьте поруч з домашнім улюбленцем, а в разі його втрати негайно повідомте про це CS.

Резидент несе відповідальність за будь-які збитки або шкоду, заподіяну його/її домашнім улюбленцем CS, іншим Резидентам або Відвідувачам. Також, у випадку таких збитків або шкоди, CS може заборонити доступ такої домашньої тварини.

Наші Резиденти можуть проводити комерційні фото/відео зйомки в CS та на всій території тільки після попереднього письмового дозволу Адміністрації CS.

Душ, рушник, мило та шампунь надаються безкоштовно.

Ніколи не втрачайте шанс приєднатися та отримати доступ до нашої інформації та розваг. Дізнавайтеся, що нового в CS, діліться своїм досвідом та долучайтеся до життя спільноти на наших сторінках у Facebook, YouTube та Instagram, Tik Tok.

Поділіться, будь ласка, хорошими новинами або своїми професійними досягненнями. Не соромтеся звертатися до свого ком'юніті-менеджера, і ми поінформуємо спільноту про ваші успіхи.

Оплата

Повернення коштів за покупку будь-якого тарифу не передбачено. Повернення можливе лише у випадку технічних проблем в системі.

Якщо Резидент придбав тариф Hot Desk 10 або 30, він може використати візити протягом одного календарного місяця. Невикористані візити на наступний місяць не переносяться, а частина оплати не повертається.

Поточні резиденти повинні сплатити тариф не пізніше 1-го числа місяця, а для нових резидентів оплата повинна бути здійснена до початку користування послугами. Оплата здійснюється через додаток Creative States.

Резидент повинен оплатити додаткові послуги протягом 24 годин з моменту виставлення рахунку.

У разі несвоєчасної оплати послуг Картка доступу буде автоматично заблокована.

Всі тарифи на послуги вказані в доларах США, при оплаті банк конвертує платіж у валюту картки, можливо, що деякі банки стягують комісію за конвертацію, тому сума платежу може відрізнятися від вказаної.

Всі платежі здійснюються в національній валюті України - гривні (UAH). Конвертація з доларів США в гривні буде здійснюватися за курсом обміну банківської карти на день оплати рахунку.