CREATIVE STATES

CREATIVE STATE OF ARSENAL


Відкриття через:
Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Забронюйте свій офіс вже сьогодні:
+380 44 334 40 80
Креативний Штат Арсенал
Цього разу ми повернемо до життя цілу будівлю. Creative State of Arsenal розташований в гігантському ангарі заводу «Арсенал» - в самому центрі Києва, через дорогу від станції метро Арсенальна.

Локація розрахована на 700 резидентів. Це буде триповерховий проект з великим лаунжем на першому поверсі, посеред якого ми хочемо посадити живе дерево, просторою палубою із зоною Hot Desk між першим і другим, скляними стелями, фресками, терасою, великою кухнею, душовими та унікальним форматом офісів Business Suite на третьому. Це далеко не все.

Creative State of Arsenal

Три поверхи інноваційних бізнес-просторів. Дизайн у стилі кінематографічного арт-нуво. Багато світла, сонця і свободи.

Загальна площа - 4130 кв.м.
130 офісів різного розміру і 60 місць для роботи в коворкінг-просторі.

Їжа. Прямо навпроти локації розташується Міський ринок їжі, який об'єднає 26 ресторанних проектів. Також в пішої доступності від робочого простору є широкий вибір закладів.

Паркінг. Позаду ангару буде організована велика парковка. З іншого боку ми розіб'ємо сквер з громадською зоною для відпочинку.

Ми вирішили створити абсолютний технологічний шедевр, що стане точкою тяжіння всієї креативної спільноти Києва
Тарифи - Creative State of Arsenal
Ми пропонуємо пакетні пропозиції починаючи з $270 на місяць за одне робоче місце.
HOT DESK
$270
Отримайте доступ до будь-якого вільного місця в загальному просторі. Немає необхідності бронювати заздалегідь - починайте працювати відразу.
ЗАБРОНЮВАТИ
PRIVATE OFFICE
від $410
Повністю обладнаний і захищений персональний офіс, де можна розмістити команди від 1 до 25 осіб та в будьякий момент збільшити простір за потребою.
ЗАБРОНЮВАТИ
OFFICE SUITE
від $430
Висококласні індивідуальні офіси для команд від 30 осіб. Персоналізований дизайн, планування та все, що потрібно для ефективної роботи команди.
ЗАБРОНЮВАТИ
BUSINESS SUITE
від $2500
Унікальні бізнес-простори для команд від 4 чоловік. Призначені як для різних студій, так і для топ-менеджерів і керівників компаній.

ЗАБРОНЮВАТИ
Що ви отримаєте
Ми хочемо долучити резидентів до нових цінностей завдяки дивовижній інфраструктурі, кращим в своєму класі технологіям, високоякісним сервісам і соціальному розвитку.
Ваш офіс с доступом 24/7
Повністю обладнаний всім необхідним персональний офіс з елементами вашого бренду і корпоративного стилю. Крім того, у вас буде доступ до всіх загальним просторів.
Місце для зустрічей і відпочинку
6 кімнат переговорів різного розміру, скайп-кімнати, куточки для бесід, кава бар і кухня. Великий лаунж з приголомшливим видом на місто.
Інфраструктура і обслуговування
Швидкий та надійний інтернет, обладнання для приготування кави та чаю, домашнє печиво, послуги з прибирання та охорони, друк і сканування, обробка кореспонденції і тд.
Щотижневі івенти
Регулярні заходи високого рівня, в тому числі бізнес-сніданки, демонстрації продуктів, панельні дискусії і Happy Hours по п'ятницях.
Спільнота
В Creative States вас будуть оточувати однодумці, які як і ви, ефективно працюючи, прагнуть досягнути мети і отримати максимальний результат.
Партнерські програми
Знижки на послуги, які допоможуть вам подбати про себе, своїх співробітників і ваш бізнес: охорона здоров'я, фінансові і юридичні послуги, спорт, подорожі та багато іншого.
Величезне ком'юніті
ГАРЯЧІ ІВЕНТИ
СПІКЕРИ
ДИСКУСІЇ
БІЗНЕС СНІДАНКИ
SUMMER CAMPS
HAPPY HOURS
Наші business & lifestyle сервіси
Creative States допомагає розвивати ваш бізнес.
HR & рекрутинг
Рекрутинг, підбір команди, управління персоналом.
Фінанси та юридична підтримка
Нарахування заробітної плати, бухгалтерія, реєстрація юридичної особи, реєстрація ФОП, юридичний супровід.
Закупівлі та постачання
Придбання обладнання для вашої команди.
Всебічний розвиток
Ми подбаємо про ваш розвиток, пропонуючи спеціальні програми від спортивних клубів, страхових компаній, освітніх сервісів.
Консьєрж сервіс
Коли ви плануєте відрядження або відпустку, ми тут, щоб допомогти вам. Авіаквитки, бронювання готелів і багато іншого можна замовити за допомогою наших ком'юніті менеджерів.
Нерухомість і автомобілі
Партнерські програми з агентствами нерухомості та компаніями з оренди автомобілів.
Creative State of Arsenal. Будівництво століття
Отримайте детальну пропозицію.
Почніть свій досвід з Creative States сьогодні.

Коворкінг Creative State of Arsenal
Завод Арсенал, вул. Московська 8, Київ, Україна
Телефон: +38 044 334 40 80
E-mail: we@creativestates.net


Creative States — мережа найбільших, найбільш професіональних та найкреативніших коворкінгів в Україні. Ми відкриті для наших резидентів 24/7.