CREATIVE STATES

CREATIVE STATE GULLIVER


До відкриття залишилось:

Днів
Годин
Хвилин
Секунд
Креативний Штат Gulliver відкривається у червні 2019
Creative States (Креативні Штати України) - це швидкозростаюча мережа унікальних робочих просторів. Тут ви зможете орендувати круті офіси і робочі місця, та отримаєте "укол адреналіну" у вигляді операційних і лайфстайл сервісів та регулярних івентів.

Вам доступні готові офіси для команд від 1 до 40 людей. Поруч з вашим офісом розташовані яскраві лаунж з баром, кімнати переговорів, зал для заходів, кухня і багато дизайнерських фішок, які вам сподобаються. Не витрачайте час на пошуки - забронюйте кращий офіс зараз!

Creative State Gulliver

Креативний Штат Gulliver розташований на 29-му поверсі бізнес-центру Gulliver (клас А) у башті А, Спортивна площа, 1 - у самому серці Києва, в оточенні кафе, ресторанів і хабів.

Їжа. Різноманітний вибір кафе і ресторанів у пішої доступності від робочого простору.

Спорт. Ви зможете кориcтуватися SKY Fitness і Top Stretching, розташовані на 10-му поверсі БЦ Gulliver.

Торговий центр. Один з найкращихх торгових центрів Києва розташований на 1 поверсі БЦ Gulliver.

Паркінг. Парковка під охороною.

Що ви отримаєте
Ми хочемо долучити резидентів до нових цінностей завдяки дивовижній інфраструктурі, кращим в своєму класі технологіям, високоякісним сервісам і соціальному розвитку.
Ваш офіс с доступом 24/7
Повністю обладнаний всім необхідним власний офіс з елементами вашого бренду і корпоративного стилю. Крім того у вас буде доступ до всіх загальним просторів.
Місце для зустрічей і відпочинку
Кімнати переговорів різного розміру, скайп-кімнати, куточки для бесід, кава бар і кухня. Великий, надихаючий лаунж з приголомшливим видом на місто.
Інфраструктура і обслуговування
Швидкий та надійний інтернет, обладнання для приготування кави та чаю, домашнє печиво, послуги з прибирання та охорони, друк і сканування, обробка кореспонденції і тд.
Щотижневі івенти
Регулярні заходи високого рівня, в тому числі бізнес-сніданки, демонстрації продуктів, панельні дискусії і Happy Hours по п'ятницях.
Спільнота
В Creative States вас будуть оточувати однодумці, які як і ви, ефективно працюючи, прагнуть досягнути мети і отримати максимальний результат.
Партнерські програми
Знижки на послуги, які допоможуть вам подбати про себе, своїх співробітників і ваш бізнес: охорона здоров'я, фінансові і юридичні послуги, спорт, подорожі та багато іншого.
Ми пропонуємо гнучкий робочий простір з комплексом послуг без необхідності підписувати довгострокові договори оренди. Ми подбаємо про все, щоб ви могли зосередитися на тому, що вам дійсно важливо - на ваших людях, цілях та бізнесі.
Величезне надихаюче ком'юніті
ГАРЯЧІ ІВЕНТИ
СПІКЕРИ
ДИСКУСІЇ
БІЗНЕС СНІДАНКИ
SUMMER CAMPS
HAPPY HOURS
Тарифи - Creative States.
Ми пропонуємо пакетні пропозиції починаючи з $ 350 на місяць за одне робоче місце.
HOT DESK
Отримайте доступ до будь-якого вільного місця в загальному просторі. Немає необхідності бронювати заздалегідь, просто принесіть ваш ноутбук та починайте працювати.
$350*
На місяць
PRIVATE OFFICE
Повністю обладнаний і захищений персональний офіс, де можна розмістити команди від 1 до 25 осіб та в будьякий момент збільшити простір за потребою (ціна за 1 робоче місце).
$500*
На місяць
OFFICE SUITE
Висококласні індивідуальні офіси для команд від 30 осіб. Персоналізований дизайн і все, що потрібно для ефективної роботи команди (ціна за 1 робоче місце).
$520*
На місяць
*Всі ціни включають ПДВ
Отримайте детальну пропозицію.
Почніть свій досвід з Creative States сьогодні.

Наші business & lifestyle сервіси
Creative States допомагає розвивати ваш бізнес.
HR & рекрутинг
Рекрутинг, підбір команди, управління персоналом.
Фінанси та юридична підтримка
Нарахування заробітної плати, бухгалтерія, реєстрація юридичної особи, реєстрація ФОП, юридичний супровід.
Закупівлі та постачання
Придбання обладнання для вашої команди.
Всебічний розвиток
Ми подбаємо про ваш розвиток, пропонуючи спеціальні програми від спортивних клубів, страхових компаній, освітніх сервісів.
Консьєрж сервіс
Коли ви плануєте відрядження або відпустку, ми тут, щоб допомогти вам. Авіаквитки, бронювання готелів і багато іншого можна замовити за допомогою наших ком'юніті менеджерів.
Нерухомість і автомобілі
Партнерські програми з агентствами нерухомості та компаніями з оренди автомобілів.
+380 44 334 40 80
we@creativestates.net


Адреса
БЦ Гуллівер, Башта А, 29-й поверх, Спортивна пл, 1-а, Київ, Україна.