CREATIVE STATES
Отримайте детальну пропозицію.
Почніть свій досвід з Creative States сьогодні.

Creative State of Gulliver

Правильне місце і середовище можуть трансформувати будь-яку компанію. Завітайте в Creative States та переконайтеся в цьому.

+380 44 334 40 80
Creative State of Gulliver
Creative States - це швидкозростаюча мережа гнучких робочих просторів преміум-класу з повним спектром оперативних послуг. Ми знаходимося в самому центрі Києва.

Вам доступні повністю обладнані офіси для команд від 1 до 40 осіб. Поруч з вашим робочим простором - величезний лаунж з баром, переговорні кімнати, зал для заходів, кухня і багато дизайнерських фішок, які вам точно сподобаються. Не витрачайте час на пошуки - забронюйте кращий офіс вже сьогодні.
Creative State of Gulliver

Креативний Штат Gulliver розташований на 29 поверсі бізнес-центру Gulliver (вежа А) - у самому серці Києва.

Їжа. Різноманітний вибір кафе і ресторанів у пішої доступності від робочого простору.

Спорт. Ви зможете кориcтуватися SKY Fitness і Top Stretching, які розташовані на 10 поверсі.

Розваги. Один з найкращих торгових центрів Києва на 1 поверсі БЦ Gulliver.

Паркінг. Велика парковка на нижньому рівні будівлі.

Ми пропонуємо гнучкий робочий простір з комплексом послуг без необхідності підписувати довгострокові договори оренди. Ми подбаємо про все, щоб ви могли зосередитися на тому, що дійсно важливо - на вашій команді, меті та бізнесі
Тарифи
Ми пропонуємо пакетні пропозиції від $300 на місяць за одне робоче місце.
HOT DESK
$300
Отримайте доступ до будь-якого вільного місця в загальному просторі. Немає необхідності бронювати заздалегідь - починайте працювати відразу.

ЗАБРОНЮВАТИ
PRIVATE OFFICE
від $500
Повністю обладнаний і захищений персональний офіс, де можна розмістити команди від 1 до 25 осіб та в будь-який момент збільшити простір за потребою.

ЗАБРОНЮВАТИ
OFFICE SUITE
від $520
Висококласні індивідуальні офіси для команд від 30 осіб. Персоналізований дизайн, планування та все, що потрібно для ефективної роботи.

ЗАБРОНЮВАТИ
MEETING ROOM
від $40
Технологічно досконалі кімнати для переговорів і брейнштормів. Тут є все необхідне для проведення найважливіших зустрічей і презентацій.

ЗАБРОНЮВАТИ
DAY OFFICE
$30
Повністю обладнаний і безпечний офіс для вас і вашої команди, який може стати вашим на один день. Повний доступ до всієї інфраструктури Creative States!

ЗАБРОНЮВАТИ
SUPER FLEX OFFICE | ДЕТАЛІ
від $500
Сплачуйте за 1 робоче місце в офісі та отримуйте 2. Ваші співробітники стають резидентами Creative States, при цьому вони приходять працювати в різний час.
ЗАБРОНЮВАТИ
OPEN FOR BUSINESS | ДЕТАЛІ
Корпоративний доступ до всіх локацій без необхідності довгострокових контрактів. Поповніть свій рахунок і отримайте доступ до денного офісу, кімнат для переговорів та нашого простору.
ЗАБРОНЮВАТИ
Що ви отримаєте
Ми хочемо долучити резидентів до нових цінностей завдяки дивовижній інфраструктурі, кращим в своєму класі технологіям, високоякісним сервісам і соціальному розвитку.
Ваш офіс с доступом 24/7
Повністю обладнаний всім необхідним власний офіс з елементами вашого бренду і корпоративного стилю. Крім того, у вас буде доступ до всіх загальних просторів.
Місце для зустрічей і відпочинку
Кімнати переговорів різного розміру, скайп-кімнати, куточки для бесід, кава, бар і кухня. Просторий лаунж з неповторною панорамою міста.
Інфраструктура і обслуговування
Швидкий та надійний інтернет, обладнання для приготування кави та чаю, домашнє печиво, послуги з прибирання та охорони, друк і сканування, обробка кореспонденції та інше.
Щотижневі івенти
Регулярні заходи високого рівня, в тому числі бізнес-сніданки, демонстрації продуктів, панельні дискусії і Happy Hours щоп'ятниці.
Спільнота
В Creative States вас будуть оточувати однодумці, які як і ви, ефективно працюючи, прагнуть досягнути мети і отримати максимальний результат.
Партнерські програми
Знижки на послуги, які допоможуть вам подбати про себе, своїх співробітників і ваш бізнес: охорона здоров'я, фінансові і юридичні послуги, спорт, подорожі та багато іншого.
Величезне ком'юніті
ГАРЯЧІ ІВЕНТИ
СПІКЕРИ
ДИСКУСІЇ
БІЗНЕС СНІДАНКИ
SUMMER CAMPS
HAPPY HOURS
Наші business & lifestyle сервіси
Creative States допомагає розвивати ваш бізнес.
HR & рекрутинг
Рекрутинг, підбір команди, управління персоналом.
Фінанси та юридична підтримка
Нарахування заробітної плати, бухгалтерія, реєстрація юридичної особи, реєстрація ФОП, юридичний супровід.
Закупівлі та постачання
Придбання обладнання для вашої команди.
Всебічний розвиток
Ми подбаємо про ваш розвиток, пропонуючи спеціальні програми від спортивних клубів, страхових компаній, освітніх сервісів.
Консьєрж сервіс
Коли ви плануєте відрядження або відпустку, ми тут, щоб допомогти вам. Авіаквитки, бронювання готелів і багато іншого можна замовити за допомогою наших ком'юніті менеджерів.
Нерухомість і автомобілі
Партнерські програми з агентствами нерухомості та компаніями з оренди автомобілів.
Про нас пишуть
Creative State of Gulliver
БЦ Gulliver, 29 поверх,
Спортивна площа, 1-а, Київ, Україна
E-mail: we@creativestates.net


Creative States — це швидкозростаюча мережа гнучких робочих просторів преміум-класу з повним спектром оперативних послуг.

Ми відкриті для наших резидентів 24/7.

Графік роботи адміністрації Creative States
ПН - ПТ: 8:00 - 20:00
СБ: 10:00 - 17:00
Мобільний застосунок
Простий спосіб забронювати meeting room, бути на зв'язку зі спільнотою та використовувати всі сервіси у декілька кліків.