CREATIVE STATES

Приєднатися до команди Creative States

Про нас
«Creative States» — це висхідний ланцюг найпопулярніших гнучких робочих просторів із повним спектром операційних послуг та найгарячішими подіями спільноти. Ми ламаємо стереотипи в комерційній оренді та пропонуємо висококласні персональні офісні апартаменти, обладнані всім необхідним для ефективної роботи — на умовах помісячної оренди.

Метою Creative States є надання справжніх цінностей нашим учасникам за допомогою дивовижної інфраструктури, найкращих у своєму класі технологій, високоякісних послуг, культурних та громадських програм.

Ми прагнемо змусити людей мріяти більше та робити більше разом і ми віримо, що CS значно змінить ландшафт культурного та інноваційного міста та регіону, перетворивши Київ на східноєвропейський центр інноваційного підприємництва та творчої культури. Ми прагнемо наймати людей з різними поглядами, походженням та переконаннями, які можуть використовувати свою пристрасть, щоб допомогти нам створити дивовижний проєкт та процвітати на цьому шляху.

Приєднуйтесь до Creative States, щоб мати можливість співпрацювати із прогресивною командою, яка працює над наданням можливостей для навчання та зростання для всіх.
Tilda Newsletter
Subscribe to our email newsletter for useful tips and valuable resources, sent out every month
Фото
Хочеш приєднатися до команди Creative Sates?
Щоб приєднатися до нашої команди — заповніть форму та відправляй супровідний лист
Ім'я
Email
Телефон
Бажаний рівень заробітної плати
Завантажити документ
Супровідний лист — CV (Curriculum Vitae)