CREATIVE STATE SENATOR
Найкраще місце для роботи в діловому центрі Києва.

Завітайте до нас на тестовий день.

+380 44 334 40 80
Тестовий день в Creative State Senator
Creative State Senator (Креативний Штат Сентор) - це перший креативний простір мережі Creative States, що розташований у діловому центрі Києва: вул. Московська, 32/2, БЦ СЕНАТОР, 14 поверх (поруч зі станціями метро Печерська та Арсенальна).

Тут ви зможете орендувати невеликі офіси та робочі місця. Поруч з вами розташовані яскравий лаунж з баром, кімнати переговорів, зал для заходів, кухня з власним шефом і багато дизайнерських фішок, які вам сподобаються.

Бажаєте спробувати? Завітайте на тестовий день.

* Замовити тестовий день.
** Тестові дні проводяться у робочі дні з 10:00 до 17:00 години.
Найкраще місце для роботи у Києві
Що ви отримаєте
Ми хочемо долучити резидентів до нових цінностей завдяки дивовижній інфраструктурі, кращим в своєму класі технологіям, високоякісним сервісам і соціальному розвитку.
Комфортне місце для роботи
Повністю обладнаний всім необхідним власний офіс з елементами вашого бренду і корпоративного стилю. Крім того у вас буде доступ до всіх загальним просторів.
Місце для зустрічей і відпочинку
6 кімнат переговорів різного розміру, скайп-кімнати, куточки для бесід, кава бар і кухня. Великий, надихаючий лаунж з приголомшливим видом на місто.
Інфраструктура і обслуговування
Швидкий та надійний інтернет, обладнання для приготування кави та чаю, домашнє печиво, послуги з прибирання та охорони, друк і сканування, обробка кореспонденції і тд.
Щотижневі івенти
Регулярні заходи високого рівня, в тому числі бізнес-сніданки, демонстрації продуктів, панельні дискусії і Happy Hours по п'ятницях.
Спільнота
В Creative States вас будуть оточувати однодумці, які як і ви, ефективно працюючи, прагнуть досягнути мети і отримати максимальний результат.
Партнерські програми
Знижки на послуги, які допоможуть вам подбати про себе, своїх співробітників і ваш бізнес: охорона здоров'я, фінансові і юридичні послуги, спорт, подорожі та багато іншого.
Завітайте на тестовий день до Creative States.
Почніть свій досвід з Creative States сьогодні.

+380 44 334 40 80
we@creativestates.net


Адреса
БЦ Сенатор, 14-й поверх, вул. Московська, 32/2, Київ, Україна.