CREATIVE STATES
CREATIVE STATES
Statement on COVID-19
В Creative States здоров'я та безпека наших резидентів і співробітників - наш вищий пріоритет. Ми уважно стежимо за пандемією коронавіруса (COVID-19) і прийняли ряд запобіжних заходів, яких ми суворо дотримуємося.
 • збільшили частоту і обсяг денних прибирань та дезінфекції частих точок дотику: дверних ручок, кнопок ліфта, стільниць, меблів і інших місць загального користування.
 • встановили тепловізори з датчиками підвищеної температури тіла людини. Якщо температура людини 37 і вище - система повідомляє про це нашим ком'юніті-менеджерам.
 • у вільному доступі є антисептики, маски, одноразові рукавички та безконтактні термометри. Також додаткові санітайзери стоять в кожному офісі, а також передбачені маленькі тари з антисептиком для кожного резидента.
Ми будуємо Creative States як соціально відповідальний проект і в зв'язку із сьогоднішньою ситуацією наші резиденти і їх співробітники максимально перейшли на роботу з дому, а наші ком'юніті менеджери, як і раніше, підтримують їх роботу - по телефону, онлайн в чатах і в системі тікетів в додатку Creative States.

Ми просимо всіх резидентів і співробітників при перших симптомах нездужання, підвищення температури тіла і подібних ознаках застуди викликати лікаря і залишатися вдома.

У свою чергу наша команда в Creative States готова до будь-яких надзвичайних ситуацій та готова надати допомогу на випадок, якщо який-небудь учасник або співробітник заразився коронавірусом.
Як передається COVID-19?
COVID-19 передається крапельним і контактним шляхом.
 • Вірус не циркулює в повітрі, а передається від людини до людини. Вірус не здатний переміщатися на далекі відстані. Він є тільки в крапельках, які людина видихає під час кашлю або чхання. Відстань - це гарантія безпеки! Це фактор переривання епідемічного ланцюга. Тому заразитися неможливо навіть від інфікованої людини, якщо ви перебуваєте на відстані понад 1,5 м.
 • Переважає контактний шлях зараження. Найчастіше вірус потрапляє на слизові оболонки носа, очей через руки або інші предмети після торкання до об'єктів, забрудненими виділеннями з дихальним шляхів хворого або інфікованого.
 • Скільки вірус може жити на поверхнях? Чим можна вбити вірус? Вірус може зберігати життєздатність на поверхнях від 3-х годин до декількох днів. Конкретні терміни залежать від ряду умов. Наприклад, тип поверхні, температура і вологість навколишнього середовища. Тому важливо дезінфікувати поверхні, ручки дверей, техніку тощо.
Для профілактики захворювання слід дотримуватися стандартних рекомендацій:
 • Зміцнюйте імунітет і стежте за самопочуттям - повноцінне харчування, здоровий сон, фізичні вправи і водний баланс організму
 • При перших симптомах звертайтеся до лікаря - в разі появи перших симптомів ГРВІ невідкладно зверніться до свого лікаря
 • Регулярно і ретельно мийте руки протягом 20-ти секунд, обробляйте дезінфікуючими засобами, а також дезинфікуйте телефон, ноут. Призначте регулярні нагадування про миття рук через доступні програми (в телефоні або на комп'ютері)
 • Уникайте контакту з людьми, хто має симптоми застуди.
 • Уникайте рукостискань - використовуйте інші безконтактні способи вітань
 • Не торкайтеся до свого обличчя. Не торкайтеся брудними руками своїх очей, носа і рота. Під час кашлю або чхання слід прикривати рот одноразовою серветкою або кашляти в вигин ліктя
 • Тримайте дистанцію 1,5 метра
 • Не вживайте в їжу сирих або недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження
 • Залишайтеся вдома
Нижче список лікарень, де можуть зробити тест на вірус:
Олександрівська клінічна лікарня м.Києва
вулиця Шовковична, 39/1, Київ, 01601
Київська міська клінічна лікарня № 4
вулиця Солом'янська, 17, Київ, 03110
Київська міська клінічна лікарня № 9;
вулиця Ризька, 1 Київ, 04112
Київська міська дитяча клінічна лікарня № 1;
вулиця Богатирська, 30, Київ, 04209
Київська міська дитяча клінічна лікарня № 2;
проспект Алішера Навої, 3, Київ, 02125
Київська міська дитяча клінічна інфекційна лікарня;
вулиця Дегтярівська, 23, Київ, 04119
Київський міський центр репродуктивної та перинатальної медицини.
проспект Героїв Сталінграда, 16, Київ, 04210