Creative States

Creative States

Мережа висококласних бізнес-просторів з повним спектром операційних сервісів і унікальним ком'юніті

+38 044 334 4080

Заходи щодо запобігання поширенню COVID-19

В Creative States здоров'я та безпека наших резидентів і співробітників — наш найвищий пріоритет. Ми уважно стежимо за пандемією коронавірусу (COVID-19) і прийняли ряд запобіжних заходів, яких ми суворо дотримуємося.

1. Збільшили частоту та обсяг денного прибирання та дезінфекції в частих точках дотику: дверних ручок, кнопок ліфта, стільниць, меблів, дисплеїв кавоварок, ручок чайників, кранів та інших предметів загального користування. Це також включає:

 • Обов'язкове вологе прибирання офісів вдень і ввечері. Після кожного такого прибирання на ручці із зовнішнього боку дверей буде з'являється відповідна табличка;
 • Регулярне прибирання в переговорних і Skype кімнатах між бронюванням. Про те, що кімната чиста повідомляє відповідна табличка.
 • Щоденне кварцування загальних зон і офісів за допомогою спеціальних ламп, які випромінюють ультрафіолетові промені та мають властивість знищувати бактерії та віруси на будь-яких поверхнях і в повітрі.

2. Встановили систему аерозольного знезараження одягу, яку повинні проходити всі, хто приходить на локації Creative States. Це рамка з безпечним та екологічно чистим оприскувачем на основі колоїдного срібла Argumin, що не містить: спирт, хлор, формальдегід, парабени, триклозан та інші хімічні сполуки. Наночастинки срібла створюють захисний бар'єр і залишаються на поверхні понад 48 годин. Це речовина безпечна для людей і тварин, не вимагає змивання після обробки і не псує поверхні тканин.

3. Встановили тепловізори, які фіксують температуру тіла людини, а також закупили безконтактні термометри. Кожен резидент або гість повинен пройти процедуру вимірювання температури у ком'юніті менеджера на рецепції. Якщо температура вища за 37.2, то вхід на локацію заборонений і це правило єдине для всіх.

4. Розмістили у вільному доступі антисептики та одноразові рукавички, а також передбачили 2 види дезінфекторів — для рук і поверхонь — в кожному офісі Creative States. Крім того, передбачені спеціальні дезінфектори для телефонів.

У Creative States ми створюємо нову концепцію офісного простору, тому спираючись на міжнародний досвід та рекомендації ВООЗ, ми допрацювали стандарти та правила поведінки у загальних зонах, які стали невід'ємною частиною House Rules.

Для того, щоб кожен міг інтуїтивно триматися один від одного на відстані, ми обмежуємо кількість резидентів, які одночасно можуть знаходитись у загальних зонах і переговорних кімнатах.

Ми просимо резидентів дотримуватися наступних правил:

 • Носити маску, яка є обов'язковою на локації, без неї знаходитися і працювати в загальних зонах заборонено. Ми розробили брендовані маски Creative States та надаємо їх кожному резиденту.
 • Дотримуватися меж безпеки за допомогою спеціальної розмітки на підлозі в загальних зонах локації.
 • Заздалегідь узгоджувати час візиту гостей та слідкувати за дотриманням правил безпеки.
 • Зберігати дистанцію мінімум 1.5 м в загальних зонах:
  • за одним столом у лаунжі та на кухні може перебувати не більше 1 людини;
  • у переговорних кімнатах допустима кількість людей — до 5 осіб, а в Skype кімнатах не більше однієї людини.

Заходи щодо запобігання поширенню COVID-19 вступають в дію з 12 травня і діють на всіх локаціях Creative States.

Щоб усім було простіше адаптуватися до нових умов роботи в Creative States, ми підготували та розмістили у загальнодоступних місцях пам'ятки, нагадування і маркери чистоти.

Якщо у вас виникнуть додаткові питання, обов'язково зверніться до вашого ком'юніті менеджера.

Ми просимо всіх резидентів і співробітників при перших симптомах нездужання, підвищення температури тіла і подібних ознаках застуди викликати лікаря і залишатися вдома.

Як передається COVID-19?

COVID-19 передається крапельним і контактним шляхом.

 • Вірус не циркулює в повітрі, а передається від людини до людини. Вірус не здатний переміщатися на далекі відстані. Він є тільки в крапельках, які людина видихає під час кашлю або чхання. Відстань - це гарантія безпеки! Це фактор переривання епідемічного ланцюга. Тому заразитися неможливо навіть від інфікованої людини, якщо ви перебуваєте на відстані понад 1,5 м.
 • Переважає контактний шлях зараження. Найчастіше вірус потрапляє на слизові оболонки носа, очей через руки або інші предмети після торкання до об'єктів, забрудненими виділеннями з дихальним шляхів хворого або інфікованого.
 • Скільки вірус може жити на поверхнях? Чим можна вбити вірус? Вірус може зберігати життєздатність на поверхнях від 3-х годин до декількох днів. Конкретні терміни залежать від ряду умов. Наприклад, тип поверхні, температура і вологість навколишнього середовища. Тому важливо дезінфікувати поверхні, ручки дверей, техніку тощо.