CREATIVE STATES
Отримайте детальну пропозицію.
Почніть свій доступ з Creative States сьогодні.

Creative State of Dnipro

Мережа висококласних гнучких бізнес-просторів з повним спектром операційних сервісів та унікальним ком'юніті


+38 056 755 0875
Creative State of Dnipro
Creative States (Креативні Штати України) — це швидкозростаюча мережа гнучких робочих просторів преміум-класу з повним спектром оперативних послуг. Тут ви зможете орендувати круті офіси і робочі місця, та отримаєте "укол адреналіну" у вигляді операційних і лайфстайл сервісів та яскравих івентів.

Вам доступні 93 готових офісів для команд від 1 до 40 людей. Поруч з вашим офісом розташовані великий лаунж з баром, кімнати переговорів, зал для заходів, кухня і багато дизайнерських фішок, які вам точно сподобаються. Не витрачайте час на пошуки - забронюйте кращий офіс зараз!

Creative State of Dnipro

Територія. Приголомшливий дизайн внутрішнього двору.

Їжа. Різноманітний вибір кафе і ресторанів в межах пішої доступності від робочого простору.

Спорт. У вашому розпорядженні Fit Haus premium club, розміщений на другому поверсі БЦ.

Паркінг. Велика парковка на нижньому рівні будівлі.

Ми пропонуємо гнучкий робочий простір з комплексом послуг без необхідності підписувати довгострокові договори оренди. Ми подбаємо про все, щоб ви могли зосередитися на тому, що дійсно важливо — на вашій команді, меті та бізнесі
Тарифи
Ми пропонуємо пакетні пропозиції від $190 на місяць за одне робоче місце.
HOT DESK
$190
Отримайте доступ до будь-якого вільного місця в загальному просторі. Немає необхідності бронювати заздалегідь — починайте працювати відразу.
ЗАБРОНЮВАТИ
PRIVATE OFFICE
від $290
Повністю обладнаний і захищений персональний офіс, де можна розмістити команди від 1 до 25 осіб та в будь-який момент збільшити простір за потребою.
ЗАБРОНЮВАТИ
OFFICE SUITE
від $330
Висококласні індивідуальні офіси для команд від 30 осіб. Персоналізований дизайн, планування та все, що потрібно для ефективної роботи команди.
ЗАБРОНЮВАТИ
MEETING ROOM
від $20
Технологічно досконалі кімнати для переговорів і брейнштормів. Тут є все необхідне для проведення найважливіших зустрічей і презентацій.

ЗАБРОНЮВАТИ
DAY OFFICE
від $25
Повністю обладнаний і безпечний офіс для вас і вашої команди, який може стати вашим на один день. Повний доступ до всієї інфраструктури Creative States!

ЗАБРОНЮВАТИ
SUPER FLEX OFFICE | ДЕТАЛІ
від $290
Сплачуйте за 1 робоче місце в офісі та отримуйте 2. Ваші співробітники стають резидентами Creative States, при цьому вони приходять працювати в різний час.

ЗАБРОНЮВАТИ
OPEN FOR BUSINESS | ДЕТАЛІ
Корпоративний доступ до всіх локацій без необхідності довгострокових контрактів. Поповніть свій рахунок і отримайте доступ до денного офісу, кімнат для переговорів та нашого простору.
ЗАБРОНЮВАТИ
Left
Right
Що ви отримаєте
Ми хочемо долучити резидентів до нових цінностей завдяки дивовижній інфраструктурі, кращим в своєму класі технологіям, високоякісним сервісам і соціальному розвитку.
Ваш офіс с доступом 24/7
Повністю обладнаний всім необхідним персональний офіс з елементами вашого бренду і корпоративного стилю. Крім того, у вас буде доступ до всіх загальних просторів.
Місце для зустрічей і відпочинку
6 кімнат переговорів різного розміру, скайп-кімнати, куточки для бесід, кава бар і кухня. Великий лаунж з приголомшливим видом на місто.
Інфраструктура і обслуговування
Швидкий та надійний інтернет, обладнання для приготування кави та чаю, домашнє печиво, послуги з прибирання та охорони, друк і сканування, обробка кореспонденції і тд.
Щотижневі івенти
Регулярні заходи високого рівня, в тому числі бізнес-сніданки, демонстрації продуктів, панельні дискусії і Happy Hours по п'ятницях.
Спільнота
В Creative States вас будуть оточувати однодумці, які як і ви, ефективно працюючи, прагнуть досягнути мети і отримати максимальний результат.
Партнерські програми
Знижки на послуги, які допоможуть вам подбати про себе, своїх співробітників і ваш бізнес: охорона здоров'я, фінансові і юридичні послуги, спорт, подорожі та багато іншого.
Величезне ком'юніті
ГАРЯЧІ ІВЕНТИ
СПІКЕРИ
ДИСКУСІЇ
БІЗНЕС СНІДАНКИ
SUMMER CAMPS
HAPPY HOURS
Наші business & lifestyle сервіси
Creative States допомагає розвивати ваш бізнес.
HR & рекрутинг
Рекрутинг, підбір команди, управління персоналом.
Фінанси та юридична підтримка
Нарахування заробітної плати, бухгалтерія, реєстрація юридичної особи, реєстрація ФОП, юридичний супровід.
Закупівлі та постачання
Придбання обладнання для вашої команди.
Всебічний розвиток
Ми подбаємо про ваш розвиток, пропонуючи спеціальні програми від спортивних клубів, страхових компаній, освітніх сервісів.
Консьєрж сервіс
Коли ви плануєте відрядження або відпустку, ми тут, щоб допомогти вам. Авіаквитки, бронювання готелів і багато іншого можна замовити за допомогою наших ком'юніті менеджерів.
Нерухомість і автомобілі
Партнерські програми з агентствами нерухомості та компаніями з оренди автомобілів.
Про нас пишуть
Creative State of Dnipro
БЦ Кудашевський, 3 поверх
вул. Барикадна 16, Дніпро, Україна
E-mail: we@creativestates.net

Creative States — це швидкозростаюча мережа гнучких робочих просторів преміум-класу з повним спектром операційних послуг.

Графік роботи адміністрації
Пн-Пт: з 9:00 до 19:30
Сб: з 10:00 до 17:00
Мобільний застосунок
Простий спосіб забронювати meeting room, бути на зв'язку зі спільнотою та використовувати всі сервіси у декілька кліків.